Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
36,0060
Dolar
Arrow
32,9969
İngiliz Sterlini
Arrow
42,8443
Altın
Arrow
2569,0000
BIST
Arrow
11.139

Torununa açtığı davayı kazandı: İbrahim Tatlıses'ten oğluna sert sözler

Türkücü İbrahim Tatlıses, dairesini rızası dışında altı yıldır haksız işgal ettiği iddiasıyla torunu Mert Tatlıses'e açtığı davayı kazandı. Davayı kazanan Tatlıses, oğlu Ahmet Tatlıses'e sert çıktı: "Babalık nasıl yapılır onu öğrensin"

Torununa açtığı davayı kazandı: İbrahim Tatlıses'ten oğluna sert sözler

Ahmet Tatlıses, babası İbrahim Tatlıses'in akıl sağlığının yerinde olmadığını iddia ederek dava açmış, kendisinin de vasi tayin edilmesini istemişti.

İbrahim Tatlıses, oğlunun bu hamlesini karşılıksız bırakmadı.

Türkücü, Sarıyer'deki dairesini rızası dışında 6 yıldır haksız şekilde işgal ettiği iddiasıyla torunu Mert Tatlıses’e dava açtı.

DAVADA KARAR ÇIKTI

Mahkeme, iki yıldır görülen davada Tatlıses'i haklı buldu. Mahkeme, Mert Tatlıses'in dedesine ait daireyi boşaltmasına karar verdi ve 370 bin 346 TL haksız işgal tazminatı ödemesine hükmetti.

'BABALIK NASIL YAPILIR ONU ÖĞRENSİN'

Tatlıses, kararın ardından Kanal D Ana Haber'e konuştu. Öfkesi devam eden 72 yaşındaki türkücü, "Evim varken evimi kızıma veremiyorum. Böyle bir şey var mı? Şimdi vereceğim ama. Babası ev tutmayacak mı? Göreyim bakayım nasıl baba? Babalık nasıl yapılır onu öğrensin" dedi.

Kızlarına bakmaya devam ettiğini belirten türkücü, "Çocuğum kiradayken ben onun çocuğuna ev veremem. İki tane kızıma bakıyorum, torunlarıma da bakıyorum. Ev kiralarını gönderiyorum. Urfa'daki arazimi müteaahite vereceğim. 100 tane daire çıkıyor. Her kızıma 5'er ev vereceğim" şeklinde konuştu.

'Torununuzla aranız nasıl?' sorusuna ise İbrahim Tatlıses, "Torunumla aramda bir sorun yok ama bu saatten sonra olabilir" yanıtını verdi.


Haber Kaynağı : 12punto

İlgili Haberler

İbrahim Tatlıses Ahmet Tatlıses Mert Tatlıses